• Літо, книга, діти – будемо весело дружити

Літо, книга, діти – будемо весело дружити Літо, книга, діти – будемо весело дружити Літо, книга, діти – будемо весело дружити Літо, книга, діти – будемо весело дружити Літо, книга, діти – будемо весело дружити

Літні канікули в розпалі. Сезон літнього читання «Літо, книга, діти – будемо весело дружити» відкрився в бібліотеці-філії №6.

Віртуальний екскурс країнами світу «Різні нації – різні стилі етикету» провела бібліотекар Людмила Романюк для вихованців V куреня «Веселі козачата» (вихователь Олена Берегова) літнього табору, який працює при БЗШ №4. Разом з бібліотекарем діти «побувала в гостях» у китайців, греків, корейців, монголів. «Відвідали» Норвегію, Польщу, Німеччину, Великобританію. Для порівняння етикету різних народів світу з українським, учасникам подорожі було презентовано книги Надії Бугай «Український етикет» та «Веселі уроки кота Етикета».

Козачата грали в ігри «Компліменти», «Розсипані літери», взяли участь у тестуванні «Ти і твої однокласники», розгадували кросворд «Етикет школяра». Аня Коваленко та Олександра Вареник стали найкращими знавцями українського етикету.

Також зустріч з книгою відбулася в альтанці ДНЗ №27. Бібліотекар Людмила Романюк завітала в гості до малят груп «Калинка» і «Ягідка» (вихователі Тетяна Бабич та Ірина Олійник) з книгою чудового українського письменника Юрія Винничука «Історія одного поросятка». Краще зрозуміти зміст «поросячого» бестселера допоміг малечі знаменитий ілюстратор Олег Петренко-Заневський, який намалював історію героя у стилі гуцульських кахлів.

Вихованцям загону «Віночок» (вихователь Ольга Кулинич) пришкільного табору «Барвінкова країна» (БЗШ №21) завідувачка філією №6 Надія Гаврилова презентувала нові книги, які надійшли до книгозбірні. Читайлики познайомились з двома подругами, Настею і Кароліною, з фантастичної повісті Катерини Булах «День кота»; дізнались про історію кухонних мешканців пані Вишеньки, листаючи сторінки книги Сильвія Плат «Кухня пані Вишеньки»; «побували» в детективному агентстві «Рожеві окуляри» та мали унікальну можливість дізнатися аж вісім зачіпок детектива Нишпорки, героя книги Ґжеґожа Касдепке «Зачіпки детектива Нишпорки». Не залишила байдужими дітвору книга Мар’яна Орлоня «Остання пригода детектива носика». Разом із крихітною Краплинкою, героїнею казки Надії Ковальчук, діти здійснили подорож на землю. Підсумком зустрічі став діалог «Чи уважний ти слухач».

Надія Романюк.