• День лялькаря в бібліотеці

  День лялькаря в бібліотеці День лялькаря в бібліотеці День лялькаря в бібліотеці День лялькаря в бібліотеці

  Хто з нас у дитинстві не любив бавитися іграшками, зокрема ляльками, які ніби оживали у грі, були то донечкою, то мамою, а то й об’єднувалися у цілі сім’ї. Вони допомагали дітям відтворити у грі буденні і святкові події, звичаї, заняття дорослих і так готували дитину до майбутнього життя. Саме завдяки ляльці з’явилися лялькові театри, а нещодавно і Міжнародний день лялькаря, який відзначається 21 березня.

  Напередодні свята у бібліотеці-філіалі №10 була відкрита виставка «А ляльки так схожі на людей…». Майстрині Людмила Гирявець, Людмила Іванова, Ольга Сиволоцька принесли своїх ляльок-мотанок (а саме ця лялька вважається однією з найдавніших іграшок), серед яких і «Берегиня», і «Сім’я», і «Коляда», і «Триндичиха», і «Десятиручка», і «Чайниця»… З якою теплотою майстрині говорили про свої вироби, а від ляльок не можна було відвести погляду – вони магічно притягували до себе. А це значить, що вони несуть тепло, добро і віру.

  Також на перший урок, до бібліотеки завітали учні 2-В класу БЗШ №5 (кл. керівник Карпенко В.А.). Читайлики зустрічалися з майстринею Людмилою Гирявець. Діти завітали зі своїми ляльками, і нехай вони куплені в магазині, але історії їхні різні та цікаві. Комусь ляльку подарували батьки, комусь купили спеціально до сьогоднішнього свята, а хтось отримав свою ляльку прямо з торта. Малечі було цікаво дізнатися, як створюється лялька-мотанка. І захотілося зробити таку ж. Отже, майстер-клас попереду.

  День лялькаря… Нехай він приносить радість всім, хто хоча б раз взяв до рук ляльку.

   

  Ганна Нагорна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше