• Знати, щоб не схибити

  Знати, щоб не схибити Знати, щоб не схибити Знати, щоб не схибити

  Центральна бібліотека для дітей співпрацює з працівниками правоохоронних органів та соціальних служб.

  13 березня на базі юридичного лекторію «Підліток і закон» відбулася зустріч користувачів книгозбірні – учнівської молоді БЗШ №11 з дільничним офіцером поліції відділу превенції Білоцерківського відділу поліції Олександрою Вікторівною Шишуліною. Захід відбувався у форматі вільного спілкування.

  На порядку денному стояли злободенні питання: дитяча злочинність, булінг у школі, наркоманія, алкоголізм. Від Олександри Вікторівни підлітки дізналися про виникнення законів та правил у суспільстві, про свої права та обов’язки. Вона також навела приклади і розповіла про наслідки правопорушень та відповідальність, яка настає для дітей згідно законів України.

  Школярі запитували, якими повинні бути працівники поліції і що потрібно для того, щоб стати правоохоронцем. Учасники заходу мали змогу активно проявити себе, взявши участь у «Інтелектуальному штурмі» та «Правовому бліц-турнірі», відповідали на запитання вікторини «Знавці правознавства» та ознайомилися з літературою, представленою на книжковій виставці «Знати, щоб не схибити».

   

  Світлана Шалагіна.

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше