• Все, що істинне і справедливе…

  Все, що істинне і справедливе… Все, що істинне і справедливе…

  «Право – це все те, що істинне і справедливе», – сказав свого часу відомий французький письменник Віктор Гюго. Для того, щоб правильно користуватися своїми правами і добре виконувати обов’язки, треба знати закони.

  Для учнів 6-Б класу БЗШ №6 працівники бібліотеки-філіалу №9 провели годину превентивного виховання «Знаємо права, виконуємо обов’язки».

  Бібліотекарі ознайомили дітей з процесом створення законів, нагадали, що кожна людина є унікальною та неповторною особистістю. Галина Чередник згадала про основні права дітей, прописаних в «Декларації прав дитини» та «Конвенції про права дитини», навела приклади і розповіла про наслідки порушень та відповідальність, яка наступає для дітей згідно законів України за ті чи інші вчинки.

  Учасники заходу пригадали, які права літературних героїв найчастіше порушувалися в улюблених казках та із задоволення взяли участь у вікторині «Знавці правознавства».

  Метою проведення таких заходів є виховання у дітей пошани до законів України та необхідність навчити дітей користуватися своїми правами, розвинути логічне мислення й інтерес до правових знань.

   

  Світлана Могорит.

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше