• Без мови немає народу

Без мови немає народу Без мови немає народу Без мови немає народу Без мови немає народу

В переддень Міжнародного дня рідної мови у центральній бібліотеці відбувся літературно-пісенний вернісаж «Мов джерельна вода рідна мова моя» за участі викладачів і учнів школи мистецтв №1.

Юні солістки Валерія Усачова, Аліса Редька, Марина Колонтай, Катя Сергієнко, Марічка Логан, Софія Римар, Тетянка Нестеренко, учениці вокального відділу викладача-методиста Лесі Крижешевської та заслуженого діяча мистецтв України Тамари Павленко, співали пісень українською, польською, французькою, італійською та японською мовами.

Особливо сподобалися присутнім пісні композитора Тамари Павленко, написані на вірші Володимира Симоненка, В’ячеслава Третяка і Володимира Іванціва.

Акомпанували вокалісткам на фортепіано викладачі Ірина Дорошенко і Вікторія Фещенко, на гітарі − учень Арсен Римлянський.

Тісна співпраця поєднує бібліотеку і школу мистецтв №1 багато років, тому свята до Міжнародного дня рідної мови та інших дат проводяться щороку.

Людмила Чупак.