• Митець і патріот Тамара Павленко

Митець і патріот Тамара Павленко Митець і патріот Тамара Павленко Митець і патріот Тамара Павленко Митець і патріот Тамара Павленко Митець і патріот Тамара Павленко

Багата наша земля народними талантами та мистецькими здобутками. Вагомий внесок до золотого фонду української національної культури роблять і наші місцеві поети та композитори.

У рамках фестивалю "Соборний дзвін” 24 січня у центральній бібліотеці проведений творчий вечір Почесного громадянина Білої Церкви, члена "Золотого фонду” міста, композитора, заслуженого діяча мистецтв України, голови Білоцерківського осередку ВО "Союзу українок”, читачки і вірного друга бібліотеки Тамари Павлівни Павленко "Я сплетена уся із України”.

Ведуча вечора − завідуюча бібліотекою Людмила Чупак розкрила усі грані яскравого таланту пані Тамари, познайомила присутніх з її творчим доробком, розповіла про велику громадську роботу, багаторічну дружбу і співпрацю з бібліотекою.

Тамару Павлівну вітали поети-співавтори Володимир Іванців, Андрій Гудима, Галина Савчук.

Багато теплих слів почула пані Тамара від завідуючої відділом культури і туризму міської ради Юлії Ковальської, заступника мера Ольги Настіної, голови міськрайонного осередку ВУТ "Просвіта”, громадського діяча і волонтера Костянтина Климчука, преставника Спілки офіцерів України Петра Савченка.

Але найбільше зворушило Тамару Павлівну привітання її доньки Лесі Крижешевської, директора школи мистецтв №1, надійної помічниці і продовжувачки мистецьких і "союзянських” проектів.

Протягом вечора звучали пісні Тамари Павленко на вірші Володимира Сосюри, Тетяни Домашенко, Людмили Сєкач, Володимира Іванціва, Андрія Гудими, Віри Гутник, Галини Гай, В’ячеслава Третяка, Галини Савчук у виконанні її вихованців, учениць школи мистецтв №1 Софії Римар, Ірини Нагребецької, Катерини Сергіїнко, Аліни Кудряшової, Дар’ї Савченко, Катерини Зінченко, Дарії Хворостяної, Рєанни Аветісян, Аліни Бондаренко і учасниць народного вокального ансамблю "Материнка”.

Наталія Біляєва, бібліотекар ЦБ.