• «Мистецький простір» відкрито

«Мистецький простір» відкрито «Мистецький простір» відкрито «Мистецький простір» відкрито «Мистецький простір» відкрито «Мистецький простір» відкрито

27 листопада в міській виставковій залі, що при бібліотеці №8 відбулося відкриття щорічної виставки професійних художників міста, яка перетворилася у виставку картин художників членів Київської обласної організації НСХУ.

Експозиція «Мистецький простір» різноманітна, багатожанрова, задовольнить потреби найвибагливіших поціновувачів. Адже, саме на цій виставці можна помилуватися роботами в техніці батик, акварельним та олійним живописом, філософськими абстракціями, картинами виконаними в техніці тромпльой, вишивкою.

Обмін досвідом та досягненнями став головною темою експозиції.

Присутніх на відкритті «Мистецького простору» привітав голова Київської обласної організації НСХУ Олександр Дмитренко, який і був організатором виставки.

Слід зауважити, що цього року пан Олександр став лауреатом обласної премії ім. І.Сошенка.

Виставка діятиме до 16 грудня, за адресою: вул. Леваневського, 55, з 10.00 до 17.00.

Завітайте, не пошкодуєте.

Любов Михайлюк.