• Художня палітра Київщини

Художня палітра Київщини Художня палітра Київщини Художня палітра Київщини Художня палітра Київщини Художня палітра Київщини

22 листопада в міській виставковій залі бібліотеки-філії №8 відбулося відкриття виставки «Мистецький заповідник. Біла Церква 2017», на якій представили свій творчий доробок члени обласної організації Національної спілки художників України.

В місті проживають 7 членів НСХУ, один – заслужений художник України, два члени Національної спілки майстрів народного мистецтва. Саме вони, разом з художниками області, створили неповторну експозицію. Увазі відвідувачів пропонуються живописні олійні та акварельні роботи, графіку, гобелен, батик, макети сценічних декорацій до спектаклів Київського академічного обласного музично-драматичного театру ім. П.Саксаганського.

Ця виставка є своєрідним підведенням підсумків роботи, проведеної митцями та виставковою залою у 2017 році. Тож вона повинна бути найцікавішою.

Сподівання здійснилися. Абстрактні кольорові роздуми Нікіти та Олександра Дмитренків, натюрморти Ольги Мілейко, тромплей Тетяни Дмитренко і ще багато цікавого й неповторного чекає вас у виставковій залі.

Слова привітань та подяки на адресу майстрів пензля прозвучали від заступника міського голови Ольги Настіної, поета Анатолія Кульчицького, письменника Анатолія Гая.

Запрошуємо і вас відвідати виставку«Мистецький заповідник. Біла Церква 2017», яка діятиме до 15 грудня за адресою: Леваневського, 55.

Любов Михайлюк.