Основи пожежної безпеки – дітям

Будь-який люблячий, відповідальний дорослий турбується про здоров’я і безпеку дитини. Але одного занепокоєння недостатньо, щоб захистити малечу від небезпеки, адже діти за своєю природою дослідники, а через відсутність життєвого досвіду – безстрашні.

Бібліотекарі філії № 5 підготувала для вихованців ДНЗ «Снігуронька» цікаву розповідь про те, як люди подружилися з вогнем, навчилися його добувати й використовувати.

Діти читали вірші, відгадували загадки про правила поведінки під час пожежі.

В ігровій формі дошколярики самостійно формулювали прості правила пожежної безпеки, складали сюжетні картинки, аналізували небезпечні ситуації.

Хочеться зауважити, що наша увага, турбота і допомога – найдієвіші кроки до захисту дітей від будь-якої небезпеки.

Оксана Власенко.