До сторіччя Національної Академії Наук України

Наша земля була благодатною ріллею для розквіту талантів. Талановиті українці збагатили світову науку своїми працями.

Сьогодні ми маємо можливість користуватися їхніми надбаннями, пишатися нашими земляками, на їх прикладах виховувати молодь.

Велика заслуга в цьому Національної Академії Наук України, яку очолює академік Борис Євгенович Патон.

З нагоди 100-річчя Національної Академії Наук України бібліотекарі філії №2 провели для членів клубу «Осіннє золото» інформаційну годину «Президенти Національної академії наук України».

Учасники заходу дізналися про діяльність Національної Академії Наук України, президентів, які в різні роки її очолювали,їхній внесок у науку. Члени клубу мали можливість познайомитися з літературою про життя і творчість видатних людей.

Інтелектуальний потенціал нашої нації невичерпний. Спадщина, що дісталася нам від наших попередників, це живе джерело, з якого черпається наснага для розбудови нової України.

Галина Стадник.