«Підпілля Білоцерківщини під час нацистської окупації: документи і свідчення»

Наприкінці 2017 року вийшло з друку науково-документальне видання «Підпілля Білоцерківщини під час нацистської окупації: документи і свідчення», здійснене за рахунок бюджетних коштів громади Білої Церкви.

До збірника увійшли спогади учасників підпілля та партизанського руху на Білоцерківщині, спогади краян, які в період нацистської окупації проживали в місцях дії партизанських загонів, документи з державних архівів, а також фондів Білоцерківського краєзнавчого музею, які відображають події зазначеного періоду. Вони публікуються вперше і доповнюють наші знання з того трагічного і разом з тим героїчного періоду з життя мешканців міста на навколишніх сіл, конкретизують події, пов’язані з діяльністю партизанів і підпільників краю в період липня 1941-січня 1944 рр. Матеріали збірника можуть бути використані на уроках історії в навчальних закладах міста, усіма хто цікавиться історією Білоцерківщини під час Другої світової війни.