• Свої права зобов’язані знати всі

Свої права зобов’язані знати всі Свої права зобов’язані знати всі

В бібліотеці-філіалі № 10 відбулися заходи в рамках Тижня права. Для цього були запрошені студенти юридичного факультету БНАУ Олена Король та Ірина Гирявець, які є волонтерами і на добровільній основі надають правову допомогу.

Для учнів 8-Б та 10-А класів БЗШ № 5 (кл. керівники: М.Юрківська та О.Юрченко) були проведені бесіди-діалоги «За все приходить час розплати» та «Я маю право жити на Землі».

Під час заходів запрошені гості обговорили з підлітками різні життєві ситуації з юридичного погляду, розповіли про права та обов’язки неповнолітніх при спілкуванні з поліцією. Студенти відповіли на багатозапитань, які виникли під час обговорення.

Наша країна будує правову державу, тому наостанокстуденти-волонтери закликали присутніх знати свої права та обов’язки й вимагати дотримання їх по відношенню не лише до себе, а й до інших.

АльонаСушкевич.