«Я так живу»

«Я так живу» – четверта книга відомого поета-гумориста Леоніда Гажали. В ній зібрані лірична поезія, патріотичні вірші, гуморески, присвяти. Ця книга для тих, хто любить Україну, хто кохав і був коханим, хто найскладніші життєві ситуації сприймає з посмішкою і гумором.

У передмові до своєї книги Леонід Йосипович писав: «…в 1989 році написав свою першу гумореску «Велика подяка», і вона, як говориться, пішла в світ. Це надихнуло мене писати нові твори. І з часом вийшли друком дві книжки гумору і одна лірична, написана російською мовою…

…Виступаючи зі своїми віршами на творчих вечорах, кон­цертах, я познайомився з багатьма пісенними колективами, з чудовими літераторами, композиторами, співаками, які стали новими надійними друзями. Бо без них, без їхньої під­тримки, без їх напутнього слова, я може і не став би таким, яким зараз є…»