Хай звучить веселий сміх

Сміх – один з найсильніших захисників нашого організму від негативної дії стресу та багатьох тілесних недуг. Той, хто любить сміятися, сприймає життя іронічно, ніколи не захворіє на невроз. Сміх подовжує життя.

Українці споконвіку люблять дотепні жарти, забуваючи життєві негаразди і прикрощі. Наш народ завжди був щедрим на гумор і сатиру. Гуморески, жарти передають досвід цілих поколінь, висміюють ледарство, брехливість та інші людські вади.

Для своїх користувачів бібліотекарі філії №2 провели годину гумору «Сьогодні для всіх лунає сміх». Присутні мали змогу доторкнутися до скарбниці гумору українських сатириків: Остапа Вишні, Павла Глазового, Євгена Дударя. Зацікавила читачів творчість письменників-краян: Володимира Дідківського, Віктора Євтушенка, Леоніда Гажали. Учасники дійства залюбки читали найулюбленіші гуморески.

Де немає сміху, там немає надії на оновлення, тож, хай сміх освітлює обличчя та додає сил.

Галина Стадник.