• Толерантність врятує світ

Толерантність врятує світ Толерантність врятує світ Толерантність врятує світ

На Землі і дорослі і діти повинні жити в мирі і дружбі, повазі і терпимості один до одного. До такого висновку дійшли третьокласники (учні БЗШ №11, класовод Григоренко В. В.), під час години спілкування «Толерантність врятує світ», яку підготували і провели бібліотекарі філії №2 у Міжнародний день толерантності.

Бібліотекар розповіла історію походження свята, пояснила значення слова «толерантність», познайомила з його емблемою та символом.

Діти слухали та активно обговорювали оповідання Василя Сухомлинського «Образливе слово», грали в ігри «Чарівний стільчик» та «Рука правди», виявляючи почуття до ближнього та правдиве відношення до самого себе. До кожної букви слова «толерантність» підбирали слова, які характеризують толерантну людину. На закінчення заходу діти показали інсценівку про дружбу овочів на городі.

Хочеться зазначити, що під час заходу хлопчики та дівчатка проявляли риси толерантності: терпіння, доброзичливість, уміння слухати іншого, чуйність та почуття гумору.

Приємним бонусом було складання квітки толерантності.

Захід став чудовою можливістю у наш нелегкий час згадати про милосердя, терпіння і небайдужість до інших.

Наталія Янківська.