• Синьо-жовтий символ незламності

Синьо-жовтий символ незламності Синьо-жовтий символ незламності

Напередодні Дня Прапора України, який щорічно українці відзначають 23 серпня, читачі бібліотеки-філії села Вільна Тарасівка взяли участь у патріотичному флешмобі «Синьо-жовтий символ незламності».

Бібліотекарка розповіла присутнім історію Українського прапору, зауваживши, що наш прапор − наша гордість і найвідоміший символ України. Під час повномасштабної війни весь світ дізнався про самовідданість і хоробрість українського народу, навіть закордоном синьо-жовтий прапор вивішують на балконах, носять на собі і прикріплюють до машин на знак підтримки українців.

Щоразу у мить, коли здіймається і на щоглах майорить прапор України, чи у моменти коли наші військові підіймають його над деокупованими містами чи зруйнованими окупантами селами, наші серця сповнюються гордістю за рідну країну, за наш народ, який мужньо бореться за свою свободу та незалежність! Синьо-жовтий прапор − символнашої непереможної країни, яку знає увесь світ.

Раїса Лисак.