• Підведення підсумків конкурсу «До землі вам, матусі, уклін»

Підведення підсумків конкурсу «До землі вам, матусі, уклін» Підведення підсумків конкурсу «До землі вам, матусі, уклін» Підведення підсумків конкурсу «До землі вам, матусі, уклін»

15 травня відбулося підведення підсумків загальноміської виставки-конкурсу, присвяченого Дню Матері «До землі вам, матусі, уклін». Вироби учасників – це барвистий світ натхненних образів. Роботи дітвори доводять, що джерело творчості справжніх талантів невичерпне. Усі вони різні за стилем виконання, однак об’єднані спільною темою – любов’ю до своєї матусі. Таким чином маленькі умільці висловили подяку мамам за їхню любов і турботу. Виставка – це дивовижна країна дитячих мрій, де вмілі руки юних майстрів створюють дива, що милують очі та торкаються найтонших струн людської душі.

На виставці-конкурсі експонувалося 130 малюнків і поробок, виготовлених у різних техніках декоративно-ужиткового мистецтва: витинанка, художня вишивка, ляльки, петриківський розпис, художнє плетіння гачком та спицями, вироби з природного матеріалу. У виставці взяло участь 95 маленьких художників та майстрів декоративно-ужиткового мистецтва віком від 4 до 11 років. Серед розмаїття робіт найкращими були визнані:

У номінації «Малюнки», вікова категорія «Діти 4-7 років», переможцями стали: Артем Мягкоход (ф.6), Аліса Федоренко (ЦДБ), Маргарита Волинець (ф.4), Ася Бражник (ф.4).

У номінації «Поробки», вікова категорія «Діти 4-7 років» перемогли: Вікторія Григоренко (ф.6), Ренат Дацюк (ф.6), Єва Федоренко (ф.6). Катерина Клюєва(ф.6).

У номінації «Малюнки», вікова категорія «Діти 8-11 років» перемогу здобули: Поліна Ревенко (ф.1),Олександр Назарчук (студія «Акварелі»), Злата Польська (ф.6), Вероніка Височинська (ф.6).

У номінації « Поробки». вікова категорія «Діти 7-11 років» перемогли: Іван Балялік (ЦДБ), Влада Ковтун (ф.6), Аріна Міщенко (ф.7), Марк Коробко (ф.4).

Серед колективних, найкращими визнані роботи: ЗДО №27 «Намистинка», гурток «Народні ремесла України», Вероніка та Олександр Загородні.

За активну участь у конкурсі нагороджені: Артем Плигань (ф.1), учні 2-А класу Білоцерківської гімназії-початкової школи №22 (ф.2), Варвара Пономаренко (ф.4), Ольга Замастеренко (Ф.6).

Нагородження переможців відбудеться 17 травня о 14 годині в бібліотеці-філії №6 за адресою: вул. Івана Кожедуба, 131. Телефон для довідок: 39-56-70

Кажуть, щоб створити красу земну, треба доторкнутися серцем до прекрасного, розкрити таємниці людської душі, зберегти цінності людські, відтворити світ людського буття. Виставка робіт відтворює бачення краси й сприйняття прекрасного маленькими білоцерківцями.

Надія Гаврилова.