• Підсумки онлайн виставки-конкурсу «До землі вам, матусі, уклін» підведено, переможців визначено

Підсумки онлайн виставки-конкурсу  «До землі вам, матусі, уклін»  підведено, переможців визначено Підсумки онлайн виставки-конкурсу  «До землі вам, матусі, уклін»  підведено, переможців визначено Підсумки онлайн виставки-конкурсу  «До землі вам, матусі, уклін»  підведено, переможців визначено Підсумки онлайн виставки-конкурсу  «До землі вам, матусі, уклін»  підведено, переможців визначено

Цьогорічна загальноміська виставка-конкурс «До землі вам, матусі, уклін», присвячена Дню Матері, була незвичною, бо проводилася в онлайн-режимі.

За кількістю робіт, а також учасників, третя виставка була найбільш багаточисельною: 183 учасники прислали 205 робіт. На цій виставці були представлені малюнки, поробки та листівки з використанням різних технік декоративно-ужиткового мистецтва, які виконали учні шкіл міста №1, 4, 12, 16, 18, 20, 21, вихованці ДНЗ №8, 27, 35 та гуртківці ЦПО «Соняшник». Вироби учасників – це піднесений світ краси і фантазії, барвистий світ натхненних образів. Роботи дітвори доводять, що джерело творчості справжніх талантів невичерпне. Усі вони різні за стилем виконання, однак об’єднані спільною темою – любов’ю до своєї матусі, добрі та яскраві. Таким чином маленькі умільці висловили подяку мамам за їхню любов і турботу. Виставка – це дивовижна країна дитячих мрій, де вмілі руки майстрів створюють дива, що милують очі та торкаються найтонших струн людської душі.

На жаль, за зрозумілих обставин – карантину, члени журі щорічних виставок не змогли зібратися для визначення переможців, тому роботу оцінювало оновлене журі, до складу якого увійшли бібліотечні працівники: завідувачка методичним та бібліографічним відділом ЦБС – Олена Дученко, головний методист ЦБС – Олена Бульда та завідувачка бібліотекою-філією №6 – Надія Гаврилова.

Гран-прі отримала Вероніка Загородня (3-Б, БЗШ 23).

У віковій категорії, серед дітей 4-7 років, переможцями стали:

Олександр Загородній (4 роки, ДНЗ №27)

Анастасія Бреус (4 роки, ДНЗ №35)

Сергій Салган (4 роки, ДНЗ №35)

Уляна Цимбал (4 роки, зразкова студія петриківського розпису «Азалія» ЦПО «Соняшник»)

Соломія Сесьомко (4 роки, зразковий ляльковий театр «Фантазія» ЦПО «Соняшник»)

Тимофій Палійчук (5 років, студія образотворчого мистецтва «Акварелі» ЦПО «Соняшник»)

Арсеній Черніченко (5 років, ДНЗ 8)

Захар Козій (5 років, ДНЗ 8)

Кіра Погоріла (6 років, ДНЗ №27)

Софія Шабельна (6 років, ДНЗ 35)

Артем Ніколаєнко (6 років, студія образотворчого мистецтва «Акварелі» ЦПО «Соняшник»)

Арсеній Гейко (6 років, «ДоШколярик»)

Максим Губарєв (6 років, «ДоШколярик»)

Андрій Шишка (7 років, БЗШ №4)

Антоніна Руденко (7 років, БЗШ №1)

Ангеліна Омельченко (7 років, БЗШ №23).

У віковій категорії «Діти 8-11 років» перемогу здобули:

Марк Коробко (8 років, зразкова студія образотворчого мистецтва «Берестяночка» ЦПО «Соняшник»)

Анна Трухан (8 років, БЗШ №23)

Богдан Зубченко (8 років, БЗШ №23)

Варвара Середа (8 років, БСШ №1)

Леся Михайленко (9 років, БЗШ №23)

Ольга Гандзюк (9 років, БЗШ №23)

Олександр Федак (9 років, БЗШ №23)

Дмитрій Потіха (9 років, БЗШ №23)

Софія Мягкоход (10 років, БЗШ №21)

Софія Пахомова (11 років, зразкова студія образотворчого мистецтва «Берестяночка» ЦПО «Соняшник»).

У віковій категорії «Діти 12-14 років» перемогу вибороли:

Тамара Федоренко (14 років, БСШ №12)

Ліза Цимбал (13 років, БСШ №12)

Дарина Корнієнко (12 років, БЗШ №20)

Дар’я Пазюк (14 років, БЗШ №18)

Переможці виставки-конкурсу отримають подарунки від відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради, Білоцерківського осередку МО «Жіноча громада». Активні учасники будуть відзначені грамотами та заохочувальними призами Білоцерківського осередку МО «Жіноча громада». Солодкі подарунки малечі надав депутат міської ради Андрій Король.

Кажуть, щоб створити красу земну, треба доторкнутися серцем до прекрасного, розкрити таємниці людської душі, зберегти цінності людські, відтворити світ людського буття. Виставка робіт відтворила бачення краси й сприйняття прекрасного маленькими білоцерківцями.

Всі роботи можна подивитися за посиланням:

Надія Гаврилова.