• Моя Україна ─ прекрасна і незалежна

Моя Україна ─ прекрасна і незалежна Моя Україна ─ прекрасна і незалежна Моя Україна ─ прекрасна і незалежна

До Дня Незалежності України працівники центральної бібліотеки провели для відвідувачів парку культури і відпочинку ім. Т.Г. Шевченка патріотичний діалог «З Україною в серці».

Бібліотекарки Любов Вилегжаніна і Тетяна Кириленко розповіли учасникам заходу про становлення державності України, її фундаторів: В’ячеслава Чорновола, Левка Лук’яненка, Степана Хмару, Василя Стуса, Аллу Горську. Особливо відмітили сучасних борців за Незалежність – героїв Майдану і Небесної Сотні, захисників територіальної цілісності нашої держави на Сході України. Пані Любов і Тетяна запросили відпочиваючих відповісти на запитання «Як ви розумієте Незалежність?» Містяни і гості ─ французькі туристи, охоче висловлювали свої думки, зарахувавши до борців за незалежність відому художницю Катерину Білокур і видатного композитора і співака Володимира Івасюка. Діти і юнаки читали улюблені вірші про Україну Тараса Шевченка, Василя Симоненка, Лесі Українки.

Завершився захід презентацією книжкової виставки «Україна – незалежна і сильна».

Людмила Чупак.