• Дякуємо за подарунок!

Дякуємо за подарунок! Дякуємо за подарунок!

Сьогодні до центральної міської бібліотеки надійшли три нові книги від їхнього автора Володимира Матвієнка: «До України – як до храму», «Ознаки епохи», «З погляду на світ».

Володимир Матвієнко дуже цікава особистість. Він – фінансист, професор, доктор економічних наук, Герой України та поет.

Поетична збірка «До України – як до храму» віддзеркалює громадянську позицію автора, письменника-патріота. Вірші вражають своєю щирістю та національним колоритом. Вражає те, що до більшості поезій збірки написали музику відомі українські композитори і вірші стали піснями.

Книга «Ознаки епохи. Зі шпальт «Літературної України» – це вибрана публіцистика. У книжці зроблено спробу показати агресивну сутність керівництва Російської Федерації.

Брошура «З погляду на світ» – перше видання серії «Терен земного життя». У книзі автор стверджує, що будь-яке втручання в природу функціонування Всесвіту може призвести до незворотніх наслідків як для всесвіту, так і для Землі. Велику увагу автор приділяє і стосункам України і Росії та ще багатьом актуальним питанням.

Запрошуємо до приємного читання!