• Мистецтво фотографії

Мистецтво фотографії Мистецтво фотографії Мистецтво фотографії

Погожого літньогодня у літературній вітальні центральної бібліотеки зібралися члени клубу «Водограй» на зустрічз талановитим земляком, знаменитим художником Геннадієм Главіцьким.

За словами майстра, він ще з дитинства займався фотографією, стати професійним фотографом йогоспонукали дивовижні пейзажі Білої Церкви.

Пан Геннадій розповів присутнім про історіюстановлення фотографії від плівки до цифри, наголосивши, що фотографія відіграє дуже важливу роль в житті суспільства і кожної людини зокрема, особливо в сучасному світі. Майстер визначив основні завданняфотографа: вміння побачити, передати та вловити важливу мить, поділився секретами своєї майстерності, довів, що захопленняфотографуванням може стати як ремеслом,так і дослідженням життя і мистецтвом.

Геннадій Іванович продемонстрував відепрезентацію власних унікальних світлин, які вразили учасників заходу.

Валентина Майборода в знак подяки присвятила вірш Євгена Кудряшова «Фотограф» знаменитому земляку.

Леся Шимоня.