• Згадаймо юність, що згоріла в Крутах

Згадаймо юність, що згоріла в Крутах Згадаймо юність, що згоріла в Крутах

Бій під Крутами посідає одне із чільних місць в історії Української держави. На довгі роки він став одним із символів боротьби українського народу за свободу і незалежність.

29 січня працівники бібліотеки-філії №9 провели для читачів – восьмикласників ліцею «Білоцерківський колегіум» історико-патріотичний екскурс «Згадаймо юність, що згоріла в Крутах». Захід був присвячений славним синам нашого народу, що в розквіті своїх духовних і фізичних сил віддали молодість і найдорожче, що є у людини – життя за свободу і незалежність України.

Колегіанти переглянули уривок з фільму «Крути-1918» та поринули у вир подій 1918 року – знакового в історії України. Учасники заходу долучились до діалогу з бібліотекарем Юлією Харченко, висловили власні міркування про ті події та провели паралелі між подіями 1918 року та нинішньою війною на сході України. Присутні мали змогу познайомитись із книгами запропонованої тематики.

Світлана Могорит.