• Шановні друзі! Приєднуйтесь до акції!

  Шановні друзі! Приєднуйтесь до акції! Шановні друзі! Приєднуйтесь до акції!

  З метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it, Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It, World» організовує проведення щорічно в Україні міжнародної соціально-екологічної акції з прибирання зелених зон та благоустрою територій - «Всесвітній день прибирання - World Cleanup Day» (далі - Акція).

  У 2020 році традиційну Акцію буде проведено 19 вересня 2020 року о 10:00в усіх регіонах України з дотриманням відповідних карантинних норм та обмежень.

  Всеукраїнський молодіжний рух «Let’s do it Ukraine» пропонує три форми участі:

  1. Групове очищення. Збиратися в групи можна, але кількість учасників має бути обмежена, а площа достатньо великою для дотримання соціальної дистанції.

  2. Індивідуальні чистки. Прибирання із друзями або родиною може стати оригінальною формою дозвілля.

  3. Цифрове очищення. Видалення зайвої інформації зі своїх гаджетів дозволить розвантажити центри бази даних, на підтримку яких витрачається величезна кількість енергії.

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше