• Будівничий України

Будівничий України Будівничий України Будівничий України

Чи багато потрібно людині, щоб бути щасливою, щоб прожити життя не марно і залишити по собі добру згадку. Ось як у притчі-поясненні написав Віктор Міняйло – член Національної спілки письменників України, лауреат Шевченківської премії, почесний громадянин Білої Церкви, почесний член «Просвіти»: «… бо я зроду з віку всі світові цінності-коштовності зважував і обмінював на золоте українське слово».

25 листопада 2019 року Віктору Міняйлу виповнилося б 100 років…

Фахівці книгозбірні №3 з нагоди цієї віколомної дати для широкого загалу користувачів упродовж 2019 року проводять Міняйлівські читання.

17 жовтня учням 5-А класу БНВО «ЗОШ №15 – ДЮСОК» (кл. керівник Людмила Соболь) бібліотекарі презентували книгу Віктора Міняйла «Шпаргалки Езопа». До книги входять: казка «Дивовижні пригоди Баби Яги, Івасика Телесика та фотографа Диньки» та «Притчі на всі випадки життя».

Саме з них і почали свою розповідь працівники бібліотеки.

Лаконічно й доступно вони донесли учням філософські судження автора притч «Про сапу і пилку», «Про розум і мудрість», «Про марність вивчення української мови», «Про чужу юшку» тощо.

А після переповіли сюжет казки «Дивовижні пригоди Баби Яги, Івасика Телесика та фотографа Диньки».

Добро, краса, розум, людяність, співчуття, справедливість завжди переможуть попри всі негаразди.

Ксенія Гнуда.