• Оголошується конкурс

  Оголошується конкурс

  Відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради оголошує конкурс на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона.

  Загальні вимоги до кандидатів: вища освіта в бібліотечній галузі або стаж роботи у бібліотечній сфері не менше трьох років на керівній посаді, володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

  Особи, які бажають взяти участь в конкурсі, упродовж 30 днів з дня оголошення конкурсу, подають такі документи (на поштову адресу – м.Біла Церква, вул. Героїв Небесної Сотні, 36 та електронну адресу відділу культури і туризму Білоцерківської міської ради – bcvk@ukr.net або особисто):

  - заяву про участь у конкурсі, згоду на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних», за зразком, що додається;

  - автобіографію, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

  - оригінали та копії документів про вищу освіту (у разі подання документів особисто) або копії документів засвідчені у встановленому законом порядку;

  - оригінали та копії документів, що посвідчують особу та ідентифікаційного коду (у разі подання документів особисто) або копії документів, засвідчені у встановленому законом порядку;

  - два рекомендаційні листи довільної форми;

  - мотиваційний лист довільної форми.

  Особа може надати інші документи, які підтверджують її професійні чи моральні якості.

  Особа, яка подає документи відповідає за достовірність поданої інформації.

  Дата початку приймання документів: 06 лютого 2019 року.

  Дата початку формування конкурсної комісії: 18 лютого2019 року.

  Документи приймаються за адресою: вул. Героїв Небесної Сотні, 36, м. Біла Церква, Київської обл., 09117, відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради, e-mail:bcvk@ukr.net. Довідки за телефоном: 5-40-65.

   

  Конкурсний добір на заміщення вакантної посади директора комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона складається з таких етапів:

  - оголошення відділом культури і туризму Білоцерківської міської ради конкурсу на посаду директора комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона;

  - формування складу конкурсної комісії;

  - подання документів кандидатами на посаду директора комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона;

  - добір кандидатів на посаду директора комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона;
  - призначення відділом культури і туризму Білоцерківської міської ради директора комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножона.

  Упродовж трьох робочих днів після закінчення строку подання документів для участі в конкурсі, відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради оприлюднює подані кандидатами документи на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».

  Конкурсний добір проводиться публічно. Матеріали засідань конкурсної комісії розміщуються на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради.

  Конкурсна комісія проводить перше засідання через 10 днів після закінчення строку приймання документів, про що повідомляється кандидатів.

  На другому засіданні конкурсна комісія проводить співбесіду з кандидатами, під час якої заслуховує публічні презентації проектів программ розвитку комунального закладу Білоцерківської міської ради Білоцерківська міська централізована бібліотечна система імені Петра Красножонана один і п’ять років.

  Конкурсна комісія приймає рішення про визначення переможця конкурсу шляхом голосування та оприлюднює його на офіційному веб-сайті Білоцерківської міської ради та в інший спосіб.

  Відповідно до вимогстатті 21³ Закону України «Про культуру» відділ культури і туризму Білоцерківської міської ради приймає пропозиції від професійних, творчих спілок, об’єднань, асоціацій, організацій у сфері культури щодо кандидатів до складу конкурсної комісії.  Поділись з друзями:
Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше