Положення  Про проведення інтернет конкурсу-фестивалю співаної поезії  «Біла Церква.UA»

Дата проведення 8 вересня 2018 року

1. МЕТА І ЗАВДАННЯ ІНТЕРНЕТ КОНКУРСУ-ФЕСТИВАЛЮ

1.1 Інтернет конкурс-фестиваль співаної поезії, ініційований відділом культури і туризму Білоцерківської міської ради та Білоцерківською міською централізованою бібліотечною системою, проводиться з 8 липня до 8 вересня 2018 р. серед мешканців міста та району з метою:

- формування почуття гордості за своє місто та шанобливого ставлення до людей, іменами яких славиться місто;

- поглиблення знань для вшанування тисячолітньої історії Білої Церкви, визнання її історичного значення;

- підтримка творчо обдарованих мешканців міста та Білоцерківського району.

1.2 Інтернет конкурс-фестиваль співаної поезії «Біла Церква.UA» ставить перед собою наступні завдання:

– формування у краян національно-патріотичної свідомості, громадянської позиції та морально-етичних цінностей;

– сприяння реалізації ініціатив громадськості, спрямованих на збереження та відновлення національної пам’яті та популяризацію історії та культури міста;

– виявлення та розкриття творчого потенціалу мешканців міста та Білоцерківського району;

– створення електронного каталогу кращих зразків літературно-пісенного медіа-контенту про м.Біла Церква на сайті Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи;

- Проведення концерту переможців і учасників конкурсу-фестивалю з найкращими творами у парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка під час святкування Дня міста.

2. УМОВИ  ПРОВЕДЕННЯ  ІНТЕРНЕТ-ФЕСТИВАЛЮ

2.1 У конкурсі-фестивалі беруть участь мешканці Білої Церкви та Білоцерківського району всіх вікових категорій.

- на Інтернет конкурс-фестиваль співаної поезії автор подає твори, написані українською мовою: вірші (у кількості до 5), пісні (у кількості до 3).

- відділ культури і туризму та Білоцерківська міська централізована бібліотечна система інформують мешканців міста про фестиваль та терміни його проведення;

- написані твори до 25 серпня 2018р. надсилаються на електронну адресу: metodcbs@ukr.net (з позначкою «На інтернет конкурс-фестиваль співаної поезії «Біла Церква.UA»)

- Конкурсні твори мають сприяти підвищенню інтересу до історії Білої Церкви, оспівувати красу та мальовничість міста, виховувати почуття гордості та любові до свого міста.

2.2 Вимоги до електронного варіанту рукопису:

- шрифт Times New Roman, кегль –14;

- міжрядковий інтервал –1;

- обсяг: 1-3 друкованих сторінок;

- на титульному аркуші необхідно вказати наступну інформацію: прізвище, ім`я, по-батькові автора, посада, домашня адреса, контактний телефон, назва твору.

3. КРИТЕРІЇ ОЦІНЮВАННЯ РОБІТ, ПРЕДСТАВЛЕНИХ НА ІНТЕРНЕТ КОНКУРС-ФЕСТИВАЛЬ, НАГОРОДЖЕННЯ

- відповідність тематиці фестивалю ;

- змістовність сюжету;

- емоційна складова твору;

- наявність авторського стилю;

3.1 Оцінювання робіт учасників проводить журі конкурсу;
    3.2 Матеріали інтернет конкурсу-фестивалю співаної поезії «Біла Церква.UA» будуть представлені на сайті Білоцерківської міської централізованої бібліотечної системи (http://biblioteka.com.uа).
    3.3 Переможці будуть нагороджені дипломами і подарунками під час концерту у парку культури і відпочинку ім. Т.Г.Шевченка під час святкування Дня міста.