• Мандрівка бібліотечного лялькового театру «Казкарик»

Мандрівка бібліотечного лялькового театру «Казкарик» Мандрівка бібліотечного лялькового театру «Казкарик» Мандрівка бібліотечного лялькового театру «Казкарик»

Життя і безпека близьких, а особливо дітей – головна цінність для будь-кого з нас. Старт, даний малюкові у дитинстві стає основою якісного особистісного розвитку. Адже саме в цей період дитина отримує основні знання про навколишній світ, набуває первинних навичок, вчиться орієнтуватися у ньому. Саме тому вистава «Країна пішоходія» бібліотечного лялькового театру «Казкарик» неабияк зацікавила малечу – вихованців ДНЗ «Горобинонька», а практичні заняття на дитячому майданчику показали, що діти залюбки вчаться абетці безпеки разом з ляльковими героями.

Майя Тарасенко.