• Вчитися ніколи не пізно Вчитися ніколи не пізно Вчитися ніколи не пізно

Ви не знаєте що таке «карвінг»? Тоді Вам в бібліотеку-філіал №10, де стали постійними майстер-класи з мистецтва художнього різьблення по овочах і фруктах.

Страви, прикрашені вирізаними з овочів і фруктів фігурками, подобаються усім, але не всі можуть зробити це самостійно.

Викладач ДПТНЗ «Білоцерківське вище професійне училище будівництва та сервісу»Любов Грабовська та майстер виробничого навчання цього ж закладу Ірина Коломієць не вперше проводять свої майстер-класи у книгозбірні. Читачі – члени клубу «Чарівна мить» Академії пенсіонерів, виявилися старанними і здібними учнями, тому з-під ножів виходили лілії, троянди, колосочки…

Щоб овочеві прикраси були вишуканими, витонченими, досконалими й фантастичними потрібна довга і копітка робота, тому всі отримали домашнє завдання. Та чудових кулінарів не залякати. А ще, на них чекає «екзамен» – дегустація прикрас створених власноруч для святкового столу.

Ганна Нагорна.