Подорожуємо творами В. Сухомлинського

У 2018 році виповнюється 100 років від дня народження видатного педагога сучасності, вченого, громадського діяча Василя Олександровича Сухомлинського.Великий педагог, мудрий учитель, чудова людина, в серці якої жила безмежна любов до дітей, не лише навчав, а й прищеплював кожному найкращі людські якості, виховував доброту, чуйність, людяність, патріотизм, любов до рідної землі, до книги

Літературну подорож «У кожній казці – мудрості підказка» здійснили учні 4-Б класу БЗШ №23 (вчитель Ірина Дударєва) разом із бібліотекарем філії №6 Світланою Шутою.

Під час першої зупинки мандрівки, що мала назву «Біографічна», діти ознайомились з біографією письменника.

На «Естетичній» – аналізували твори «Добре слово», «Образливе слово», «Пробачте, тату», «Який слід повинна залишити людина на Землі», в яких розкривається культура поведінки, щирість у спілкуванні,уважне та чуйне ставлення до своїх друзів, уміння критично ставитись до своїх вчинків та вчинків оточуючих.

Зупинка «Шкільна» допомогла учням розкрити невідомі риси характеру. Присутні взяли участь у ситуативних іграх. Діти вдало аналізували вчинки літературних героїв та допомагали їм гідно вийти із запропонованої ситуації.

Завершилась подорож на зупинці «Бібліотечна». Бібліотекар Світлана Шута презентувала присутнім книги В. Сухомлинського «Бути людиною», «Всі добрі люди – одна сім’я», «Квітка сонця», «Вогнегривий коник» та «Вічна тополя».

Четвертокласники поділилися враженням від прочитаних оповідань і порекомендували їх своїм одноліткам.

Людмила Романюк.