• Свято млинців – Масляна в бібліотеці

Свято млинців – Масляна в бібліотеці Свято млинців – Масляна в бібліотеці

15 лютого в бібліотеці-філії №8 було гамірно та весело. Цього дня працівники книгозбірні спільно з учасниками клубу Академії пенсіонерів «Золота осінь» влаштували народознавчі посиденьки «Свято млинців – Масляна».

Присутні отримали цікаву та пізнавальну інформацію про історію та традиції святкування Масляного тижня. Працівник читального залу Майя Боженко розповіла, що символізує кожен день цього святкування, як в Україні святкують Масляну. Академісти ділилися рецептами приготування млинців та вареників. У виконанні самодіяльного хорового колективу прозвучали українські народні пісні. Свято відбулося весело, з жартами та добрим гумором, тож учасники дійства отримали задоволеннята позитивні емоції.

Світлана Хмільова.