• Біла Церква літературна: ювілеї та ювіляри

Біла Церква літературна: ювілеї та ювіляри Біла Церква літературна: ювілеї та ювіляри Біла Церква літературна: ювілеї та ювіляри Біла Церква літературна: ювілеї та ювіляри

13 вересня у бібліотеці-філії №3 відбувся День краєзнавства «Біла Церква літературна: ювілеї та ювіляри».

Широкому загалу відвідувачів книгозбірні була представлена книжкова виставка та коментований перегляд літератури «Марафон літературних ювілеїв».

Для юнацької аудиторії користувачів БВЗШ№1 та БНВО «ЗОШ №15 ДЮСОК» відбулася презентація нової книги Таїни Братченко «Прозріння».

Це збірка оповідань. « Їхня тематика пов’язана з історичними подіями сучасності: Помаранчевої революції, революції Гідності і початком війни, яку підступно почала проти нас Росія», – розповіла про історію написання твору авторка, яка і сама була їх свідком або учасником.

Працівники абонементу книгозбірні підготували для своїх користувачів викладку творів Віктора Євтушенка «Багато слів, паперу мало!». Відвідувачі мали змогу не тільки її переглянути, а й отримати у подарунок один із афоризмів письменника-ювіляра.

Наймолодші читайлики – учні 2-А БНВО «ЗОШ№15 ДЮСОК», взяли участь у голосних читаннях казки Ніни Опанасенко «Що болить тобі, мій колосочку?». Кумедні непосиди, вертуни і вертухи, всюдисущі першачки із задоволенням прослухали поетичну вервечку творів Андрія Гудими «Настусині клопоти», Петра Розвозчика «Ластівчине зілля», Ніни Опанасенко «Бігли білочки з ялинки».

Змістовно, лаконічно, чітко, весело, креативно відбувся у бібліотеці День краєзнавства, приурочений до Дня міста.

Ксенія Гнуда.