• Від героя народного до національного Від героя народного до національного Від героя народного до національного Від героя народного до національного Від героя народного до національного

  19 липня в бібліотеці-філії №3 відбувся День інформації «Уроки патріотизму від Андрія Гудими», присвячений 80-річччю від дня народження письменника.
   
  Працівники книгозбірні для широкого загалу користувачів підготували яскраву книжково-ілюстративну виставку «На рівні серця, совісті й душі». Шанувальникам творчості письменника-краянина бібліотекарі представили відео-знайомство «Це все моє: і поле, і полин…».
   
  Цікавим для читачів стала бібліоконстанта «Біла Церкво, тобі є ким пишатися».
   
  Газетним рядком доніс корисну інформацію про трибуна, письменника, оратора, громадянина, патріота Андрія Гудиму прес-інформ «Від героя народного до національного», якому до всього є діло, якому болить душа і серце за сьогоднішнє й майбутнє України.
   
  Користувачі бібліотеки із задоволенням переглянули виставку бібліографічного посібника «Андрій Гудима – громадянин, письменник, науковець».
   
  Допитливим книголюбам бібліотекар Наталія Добровольська розповіла, як правильно вести пошук інформації про Андрія Дмитровича та його творчий доробок за допомогою краєзнавчого каталогу та інфотеки. 
   
  А наймолодші читай лики долучилися до голосних читань поезій Андрія Гудими «Настусині клопоти».
   
  Коментований перегляд літератури письменника-ювіляра «Три причини прочитати…» став навігатором для присутніх у виборі книг.
   
  День інформації був на диво лаконічним та інформаційно насиченим. 
   
   
  Ксенія Гнуда.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше