• Уроки патріотизму від Андрія Гудими Уроки патріотизму від Андрія Гудими Уроки патріотизму від Андрія Гудими Уроки патріотизму від Андрія Гудими

  «Ми повинні полюбити себе в Україні, і Україну в собі», – цей патріотичний вислів, пройнятий любов’ю до України, належить художнику слова, прозаїку і поету, літературознавцю й критику Андрієві Дмитровичу Гудимі.
   
  19 липня письменник-краянин відзначає свій 80-й день народження. Цій ювілейній даті працівники центральної бібліотеки для дітей присвятили День інформації «Уроки патріотизму від Андрія Гудими».
   
  Бесіда-інформина «Андрій Гудима: від Героя народного до національного» проходила на фоні кадрів відео-сюжету про письменника, який можна переглянути, перейшовши за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=ZVCNmGqkuPI.
   
  Бібліотекарі розповіли юним читачам, що Андрій Дмитровича Гудима практично усе своє життя живе і творить у нашому рідному місті. Тому й не дивно, що Біла Церква пишається своїм Почесним Громадянином і записала його до свого «Золотого Фонду».
   
  Бібліографічний огляд літератури «Очима болю і вустами гніву» представила Антоніна Даценко. Присутніх зацікавили історичні твори автора: «Северин Наливайко», «Сповідь Мазепи», «Клекотіли орли», «Устим Кармелюк», «Чорне сонце», «Кара без вини» та інші. Пані Антоніна довела слухачам, що твори Андрія Гудими – це вишукано довершені сюжети, які випромінюють позитивну енергію, містять багато цікавого про героїчне минуле нашої країни та вчать патріотизму.
   
  Поетична хвилинка «Поет найкращої в світі землі» не залишила байдужим жодного відвідувача книгозбірні. Діти не тільки слухали віршовані рядки із збірки «Дзвони над Россю», а й самі долучилися до читання поезії. 
   
  Впродовж дня юні користувачі знайомилися з літературним надбанням письменника, переглядаючи книги, представлені на книжковій виставці «Високий дух Майстра».
   
  Усі заходи цього дня були цікавими та пізнавальними. Користувачі-діти відкрили для себе непересічну особистість, людину, якою ми пишаємося. 

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше