• Юні умільці − гості Родинної світлиці

Юні умільці − гості Родинної світлиці Юні умільці − гості Родинної світлиці Юні умільці − гості Родинної світлиці Юні умільці − гості Родинної світлиці Юні умільці − гості Родинної світлиці

18 травня, у Всесвітній день вишиванок, у центральну бібліотеку завітали учні 2−В класу БСШ №1. Вони вже не вперше прийшли у Родинну світлицю разом зі своїми мамами і учителькою Майєю Фофановою. Читальний зал вмить розцвів усіма кольорами веселки дитячих вишиванок і їхніми щасливими усмішками.

Минулого разу малеча виготовляла подарунки ненькам до Міжнародного дня Матері. Використовуючи кольорові серветки і клей, школярі створили шедеври на пластикових тарілочках. Їхні матусі не могли повірити, що це диво зробили їхні діти.

Цього разу дітлахи вчилися виготовляти ляльки-мотанки. Майстер-клас для них провела народна майстриня, керівник Родинної світлиці Ксенія Донська.

Завідуюча сектором Ніна Сорокун розповіла про історію народження ляльки-мотанки, яку наші предки вважали оберегом кожної родини.

Тетяна Качанова, провідний бібліограф, підготувала учням казкову презентацію.

По завершенні зустрічі діти радо сфотографувалися з власноруч виготовленими ляльками.

Людмила Чупак.