• Великодні листівки − воїнам АТО

Великодні листівки − воїнам АТО Великодні листівки − воїнам АТО Великодні листівки − воїнам АТО Великодні листівки − воїнам АТО Великодні листівки − воїнам АТО

13 квітня на гостину до учасниць родинної світлиці, що працює у центральній бібліотеці, завітали соціально незахищені родини, якими опікується Міжнародний чорнобильський фонд "Відродження Чорнобиля”.

Гості були приємно вражені святковою виставкою "На наших писанках малюнки: сонце, квіти, візерунки”, яку влаштували до Великодня учасниці світлиці.

Гуртом визначили кращі поробки. Перше місце одностайно присудили авторській роботі "Великодні зайці” Ксенії Донської, друге − "Курці-чеботурці” Галини Надводнюк, третє − "Писанці Фаберже”, колективній роботі гуртківців Станції юних техніків. Переможці отримали призи від організаторів заходу − колективу бібліотеки.

Діти охоче взяли участь у Великодній вікторині, яку провели для них бібліотекарі. За кожну вірну відповідь юні майстри отримали солодкіподарунки.

Потім діти разом з мамами виготовляли Великодні листівки для воїнів АТО. Майстер-клас для них провела народна майстриня, керівниця Родинної світлиці Ксенія Донська.

Яскраві святкові листівки, виконані в техніці декупаж, з теплими дитячими побажаннями зігріють серця наших бійців на фронті.

Людмила Чупак.