• Живильний подих молодості

  Живильний подих молодості Живильний подих молодості Живильний подих молодості

   

  16 травня у міській виставковій залі при бібліотеці №8 відбулося відкриття виставки картин молодих художників «Молодість і весна».

  Надати молодим, ще невпевненим в собі, талановитим людям можливість виставити на суд глядача картини дуже важливо. Адже саме на виставках народжується істина: чи витримають роботи конкуренцію, чи ні. А в Білій Церкві конкуренція серед художників дуже велика. Саме на цій виставці ми чекаємо відкриттів.

  Серед учасників виставки є й молоді досвідчені майстри пензля, члени Національної спілки художників України – це Крістіна Смєлова та Нікіта Дмитренко. Мають досвід виставковій діяльності – Сергій Луценко, Ольга Янчук, Олена Гончарук, а відкриттям стали молоді художники – Настя Гейко, Георгій Фастовський , Антоніна Гушленко, Марина Талалаєва.

  Дуже приємно бачити на виставці«Молодість і весна» роботи «випускників» дитячих виставок, переможців конкурсів дитячих малюнків, а сьогодні студентів вишів – Мар’яни Гнатенко, Лєни Вєсєлової, Ані Лисенко і роботи студентів Білоцерківського коледжу сервісу та дизайну, Білоцерківського гуманітарно-педагогічного коледжу та Білоцерківського інституту неперервної освіти.

  Директор гуманітарно-педагогічного коледжу Валерій Ружицький, як досвідчений художник і педагог, привітав молодь із вдалим дебютом та зазначив навчальну значимість таких виставок для художників, особливо для студентів.

  Нова експозиція виставкової зали буде діяти до 28 травня за адресою : вул. Леваневського, 55.

   

  Любов Михайлюк.

   

     Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше