• «Проблеми прав дитини в сучасному світі»

  «Проблеми прав дитини в сучасному світі» «Проблеми прав дитини в сучасному світі» «Проблеми прав дитини в сучасному світі» «Проблеми прав дитини в сучасному світі»

  Висока правова культура є одним із аспектів всебічного розвитку дитини. Адже не можна вважати молоду людину всебічно розвиненою, коли вона, навіть добре навчаючись, порушує закони.

  Працівники центральної бібліотеки для дітей 12 квітня провели в БЗШ №4 з учнями 5-А класу (кл. керівник Т.М.Корнєва) правову годину «Проблеми прав дитини в сучасному світі».

  Захід відкрила бібліотекар Інна Кабула бесідою-діалогом «І діти мають права». Вона пояснила п’ятикласникам необхідність орієнтуватися у нормативно-правових актах України щодо захисту прав дітей, розповіла, чому у суспільстві всі громадяни повинні дотримуватися відповідних правил, у чому відмінність прав та обов’язків дорослих від прав та обов’язків дітей.

  Вікторина «Правова відгаданка» допомогла учасникам заходу визначити, які права казкових героїв, визначені Конвенцією про права дитини,були порушені. З наведених прикладів негативних ситуацій діти дізналися, що знання законів орієнтують їх в тому, що дозволено, а що заборонено у суспільстві, застерігають від помилок і протиправних вчинків.

  Знання своїх прав учні закріпили, взявши участь у рольовій грі «Захищаємо права казкових героїв», правовому лабіринті «Без перешкод».

  Змістовним був і огляд літератури та періодичних видань «Правова абетка». Пані Інна звернула увагу присутніх на соціальні проблеми дітей Білоцерківщини та проінформувала про соціальну роботу різних служб, які займаються проблемами дитинства в Україні.

   

  Тамара Шпак.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше