• У чарівному світі казок Алана Мілна

  У чарівному світі казок Алана Мілна

  Чи замислювалися колись маленькі глядачі всесвітньовідомого мультфільму про Вінні-Пуха, чому ослик Іа-Іа був сумним та похмурим, а ведмедик ненажерливим і безпосереднім? Тому що їх такими придумав і описав відомий англійський письменник Алан Мілн, 135 років від дня народження якого виповнилося у січні цього року.

  Дізнатися про автора Вінні-Пуха та історію написання книги детальніше виявили бажання учні 2-Б класу БЗШ №6. Діти з цікавістю слухали розповідь бібліотекаря Світлани Могорит про те, що прототипом головного героя казки став плюшевий ведмедик Крістофера Робіна – сина Алана Мілна. А ще маленькі читайлики дізналися, що Вінні-Пух названий на честь ведмедиці Вінніпег, яка проживала в Лондонському зоопарку та лебедя по імені Пух.

  Під час заходу діти познайомилися з тематичною книжковою виставкою, подивились презентацію, розроблену бібліотекарем Світланою Могорит та мультфільм.

  Повість-казка про кумедного ведмедика Вінні-Пуха та його друзів стала однією з найпопулярніших дитячих книг у світі, а завдяки перекладу Анатолія Костецького на українську мову, вона завоювала маленькі серця наших читайликів.

  Тетяна Сєроус.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше