• Краса тіла й духу

Краса тіла й духу Краса тіла й духу

Здоров’я– це безцінний дар, яким наділила людину природа. Без нього дуже важко цікаво і щасливо жити. Але навіть міцне здоров’я потрібно берегти, обираючи правильний спосіб життя.

Саме темі здорового способу життя був присвячений захід, який провела для учнів 5-В класу БЗШ № 4 (класовод Н. Дубовицька) Валентина Голубенкова. Щоб дізнатися про те, як вирости сильним та щасливим, бібліотекар запропонувала дітям ознайомитись із книгами М.Амосова «Роздуми про здоров’я» та Г.Навроцької «Це треба знати всім». Зацікавили слухачів цікаві історії з життя видатних людей, яким спорт допоміг досягнути бажаного, з книги Ф.Гальперіна «Вони любили спорт». Захід супроводжувався книжковою виставкою, на якій були представлені книги сучасних авторів про спорт.

Весело та невимушено діти відгадували загадки і ребуси, із захопленням переглядали книги, та зробили для себе висновок, що про здоров’я потрібно дбати змалечку.

Валентина Голубенкова, зав. сектором ЦДБ.