І обнялись два береги одного вічного народу

Щороку 22 січня в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки й Західно-Української Народної Республіки, що відбулося в 1919 році в Україні відзначається День Соборності.

До цієї визначної події працівники бібліотеки-філіалу №9 підготували годину державності «І обнялись два береги одного вічного народу».

Бібліотекар Тетяна Сулейманова розповіла шестикласникам СПМШ №16 про історичні передумови проголошення соборності та святкування цієї події як державного свята незалежної України. Бібліотекар Галина Чередник підготувалаі провела пізнавальну історично-етнографічну вікторину та гру-подорож «Мандруємо регіонами України», в яких діти мали можливість продемонструвати свої знання історії рідного краю, державні символи України, народні свята і традиції українців. Взявшись за руки у колі єднання, присутні підтвердили своє бажання жити у мирній, соборній країні.

Катерина Волинець.