• Співаємо славу тій події і тепер

  Співаємо славу тій події і тепер Співаємо славу тій події і тепер Співаємо славу тій події і тепер Співаємо славу тій події і тепер

  День Соборності України – свято, що відзначається щороку в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві.

  З цієї нагоди працівники центральної бібліотеки для дітей провели 19 січня інформаційно-просвітницький захід «Співаємо славу тій події і тепер» для семикласників БЗШ №11 (класний керівник Л.П.Лещенко).

  Бібліотекар Антоніна Даценко розповіла підліткам про історичні події, що відбулися на території нашої країни перед проголошенням Акту злуки, ознайомила школярів із подіями Української революції 1917-1920 рр. як етапу державотворення, проаналізувала основні напрями розвитку сучасної України в контексті проблем соборності, висвітлила актуальні проблеми, пов’язані з питаннями єдності української нації.

  Про події далекого 1919 року йшлося у документальному фільмі, уривки з якого переглянули діти.

  Емоційний фон підсилила поетична хвилина «Я славлю свою рідну Україну» у виконанні Анастасії Ходисько, Єлизавети Вакуленко, Анастасії Савчук, Маргарити Байларової, Анастасії Гриценко.

  Семикласники взяли активну участь у вікторині «Соборна, вільна, кольорова» та пізнавальній грі «Хто твої сусіди?» (складали з пазлів-областей єдину карту України).

  У програмі заходу був огляд книжкової виставки «Соборність душ єднає Україну». З книг, які запропонувала бібліотекарка, користувачі детальніше дізналися про часи становлення України як єдиної, соборної держави.

  Світлана Шалагіна.  Поділись з друзями:Біла Церква

Одними з найбільш значних культурних та освітніх
центрів міста є державні публічні бібліотеки!Централізована бібліотечна система Білої Церкви обслуговує 50873 читачів!

Це більш ніж 25% населення всього міста!

Докладніше