• Козацькому роду нема переводу

Козацькому роду нема переводу Козацькому роду нема переводу Козацькому роду нема переводу Козацькому роду нема переводу

1 жовтня у велике християнське свято Покрови Пресвятої Богородиці, українці відзначають День захисників і захисниць України та День українського козацтва.

З метою виховання поваги до українських захисників та історичного минулого України, формування почуття патріотизму, в бібліотеці-філії селища Терезине було проведено патріотичну годину «Козацькому роду нема переводу».

Присутні мали можливість збагатити знання з історії українського козацтва та взяти участь у вікторині «Слава козацька не вмре, не загине». У книгозбірні була оформлена книжкова виставка «На захисті країни крізь віки». Найменші читачі намалювали малюнки захисникам.

В цей день ми ще раз дякуємо воїнам за стійкість та відвагу, вшановуючи героїв, які здобувають та відстоюють свободу і незалежність України.

Слава Вам, незламні патріоти! Нехай Господь і матінка Божа оберігає кожного з вас.

Учасники заходу вшановували покладанням квітів та хвилиною мовчання пам’ять тих, хто віддав життя за Україну, за спокій і мир на нашій землі. Серед них жителі селища: Володимир Шаблевський, Віктор Чіков, Григорій Скибіцький.

Вічна пам’ять і вічна Слава Героям. Слава Українським Воїнам! Слава Україні!

Олена Бойкова.