• Ми любимо ЗСУ

Ми любимо ЗСУ Ми любимо ЗСУ Ми любимо ЗСУ Ми любимо ЗСУ Ми любимо ЗСУ

Працівниці бібліотеки-філії №2 разом із вихованцями дитячого-юнацького клубу за місцем проживання «Ровесник» долучилися до Всеукраїнської акції у рамках арт-проєкту «Ми любимо ЗСУ».

Це чудова ініціатива, яка має на меті збір коштів на придбання дронів для української армії та привертання уваги світової спільноти до війни в Україні.

Дітлахи залишали відбитки долоньок на полотнах, які будуть зшиті в одне велике полотно «Єдності» та створили листівки у вигляді сердець для військовослужбовців ЗСУ. Це символічне відображення бажання кожного українця жити в мирній та об’єднаній країні.

Завершальне полотно, яке створять з усіх робіт, стане символом єдності українського народу та відображенням того, що війна торкнулася кожної родини. Воно буде представлене на міжнародних виставках, привертаючи увагу до наслідків війни і зміцнюючи світову солідарність з Україною.

З вірою у Перемогу!

Ірина Осіпенко.