Серпневий заспів-2024

Вокальний ансамбль «Горлиця» (керівничка − заслужена працівниця культури Людмила Поліщук) бібліотеки-філії села Глибочка вже традиційно взяв участь у XVIІІ Всеукраїнському фестивалі-конкурсі вокально-хорового мистецтва «Серпневий заспів-2024» в місті Чорноморськ.

В цьому році 30 ансамблів та 12 хорових колективів з усієї України представили свої творчі доробки.

Пісня − це зброя, яка у важкі для українців часи дає віру, надію та наснагу. Аматори народної творчості зберігають і примножують культурну спадщину, популяризують народні звичаї та обряди.

На жаль, у зв’язку з російсько-українською війною фестиваль відбувся онлайн. Учасники конкурсу висловили надію, що наступного року зможуть зібратися великою мистецькою родиною в мирній і незалежній Україні на великій відкритій сцені Чорноморська. На всі голоси залунає українська пісня під мирним небом. Разом до Перемоги.

Алла Франчук.