• Крізь плин століть і гомін сьогодення

Крізь плин століть і гомін сьогодення Крізь плин століть і гомін сьогодення Крізь плин століть і гомін сьогодення Крізь плин століть і гомін сьогодення Крізь плин століть і гомін сьогодення

З нагоди Дня Української Державності працівниці бібліотеки-філії №2 підготували для юних читайликів годину державності «Крізь плин століть і гомін сьогодення».

Бібліотекарка Олена Буяненко розповіла дітлахам про історію Дня Української Державності, пояснила важливість цього свята.

Під час заходу маленькі патріоти відповідали на питання вікторини «Що я знаю про Україну», грали в ігри «Скажи одним словом» та «Тільки в Україні тебе вразить, зачарує…».

Від бібліотекарки Ірини Осіпенко діти дізналися про секрети, традиції, а також класичні прийоми створення петриківського розпису.

Із захопленням юні читачі розписували магнітики у вигляді карти України та Герба в техніці петриківського розпису.

Дітлахи мали змогу долучитися до дивовижної творчої атмосфери, створити власний шедевр петриківського розпису.

Ірина Осіпенко.