• Шоколадні фантазії

Шоколадні фантазії Шоколадні фантазії Шоколадні фантазії Шоколадні фантазії

Лише один день, 11 липня, у бібліотеці-філії №5 працювала ексклюзивна бібліокав’ярня «Шоколадні фантазії».

Смачнюче літературно-шоколадне меню задовольнило смаки найвибагливіших книжкових гурманів. Бо чого там тільки не було. Приваблювали читачів книжкова виставка «Його величність Шоколад» та інформаційний нон-стоп «Солодкі традиції світу».

Прийшлася до вподоби користувачам й розповідь «Майже казкова історія…» про картину «Шоколадниця» Жан-Етьєн Ліотара.

А ще увазі користувачів були запропоновані: психологічно-шоколадний тест «Пізнай себе», «Шоколадні» шлягери, кавування, чаювання, а також... ворожіння на кавовій гущі.

Свято видалося атмосферним і надовго запам’яталося гарним настроєм, позитивними емоціями і, звичайно, неповторними ароматами кави і шоколаду.

Наталка Семененко.