Дякуємо за подарунок!

Колектив КЗ БМР Білоцерківська ЦБС ім. П.Красножона висловлює щиру подяку доктору мистецтвознавства, професорці катедри історії української музики та музичної фольклористики Національної музичної академії України ім. П.Чайковського Гусарчук Тетяні Володимирівні, авторці-упорядниці навчально-методичного посібника з українознавства «Розповідаємо про рідний край» за подарунок.

У книзі узагальнено досвід викладання авторського навчального курсу з українознавства, який покликаний сприяти вихованню любові до України в усьому розмаїтті її культури, традицій, історичної пам’яті. У посібнику подано матеріали окремих лекцій, приклади різноманітних методичних підходів до проведення занять.

Білій Церкві присвячений розділ «Задивилися в Рось дві прадавні надії: Ярослава гора і гора Палія».

Видання адресоване студентам, учням, викладачам, а також усім, хто цікавиться історією та культурою рідного краю.