• Хімічне шоу і не тільки

Хімічне шоу і не тільки Хімічне шоу і не тільки Хімічне шоу і не тільки Хімічне шоу і не тільки

В рамках проекту «Підтримка дітей та підлітків, які постраждали від війни в Україні» за підтримки громадської організації «Дівчата» в центральній бібліотеці для дорослих відбулосяособливе свято, яке провелипредставники Агенції дитячих та творчих проектів «Викрутаси» (керівник Ксенія Оранська) длявихованців загальноосвітньої спеціальної школи №19.

Майстриня Світлана Купроцевич навчалачитачів − учнів 7- 9 класіввиготовляти крафтові закладочки для книжок. Дітиіз задоволенням вирізали метеликів, вправно скріплюючи їх клейовим пістолетом. Оригінальні, яскраві закладочки сподобалисяяк школярам, так і їхнім бабусям.

Десятикласники взяли участь у магічномушоу «Хімія на кухні», якепідготувала для них ігротехнік Вікторія Поршнєва. Юнаки і дівчата зачаровано дивилися на експерименти з яйцем, водою, содою, лимонною кислотою. Дізналися як можна добути вогонь за допомогою марганцю і гліцерину.

На завершення шоу і діти, і викладачі потрималина долоні вогонь та спалили всі свої страхи і невдачі в магічній чаші.

Людмила Чупак.