Положення  про ХVІІІ міський онлайн конкурс читців-декламаторів  творів Василя Стуса «Незламний лицар правди і свободи»

І. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок та умови проведення міського онлайн конкурсу читців-декламаторів творів Василя Стуса «Незламний лицар правди і свободи»;

1.2. Організаторами конкурсу є Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківська централізована бібліотечна система ім. П. Красножона.

ІІ. Мета та основні завдання конкурсу:

2.1. Онлайн конкурс читців-декламаторів «Незламний лицар правди і свободи» проводиться з метою популяризації творів видатного українського поета Василя Стуса;

2.2. Виховання у підростаючого покоління патріотизму і любові до України, української літератури, культури та мистецтва.

2.3.Виявлення творчого потенціалу учасниківта підтримка талановитих читачів.

ІІІ. Умови та порядок проведення конкурсу

3.1.Онлайн конкурс проводиться з 11 по 31 січня 2024 року в соціальній мережі Фейсбук на сторінці групи «Центральна бібліотека м. Біла Церква».

3.2.Конкурс проводиться у 3-х вікових категоріях:

– Учні 9-11 класів гімназій, ліцеїв, колегіуму;

− Студенти технічних коледжів і вищих навчальних закладів;

− Творча молодь від 22 до 35 років.

3.3.До участі в конкурсі допускається відеоролик відзнятий будь-якими технічними засобами (відеокамерою, смартфоном, фотоапаратом);

3.4.Кожен учасник має право подати на конкурс не більше 1 (однієї) роботи. Рекомендована тривалість відеоролика – до 3 хвилин.

3.5. Конкурсанти розміщують відеоролик в соціальній мережі Фейсбук на сторінці групи «Центральна бібліотека м. Біла Церква» з хештегом #конкурс_стуса.

3.6. Конкурсанти вказують назву твору, прізвище та ім’я виконавця, вік, назву навчального закладу табібліотеки.

ІV. Критерії оцінювання:

·Творчий задум та його втілення;

·Рівень виконавської майстерності (дикція, вимова, емоційність);

·Мовна та сценічна культура (артистичність);

·Художнє та музичне оформлення;

·Оригінальність подачі матеріалу.

Виступи конкурсантів оцінюються за 10-бальною шкалою.

Оргкомітет.