Положення  про міський онлайн конкурс читців-декламаторів  «Український Сократ»,  присвячений 300-річчю від дня народження  українського філософа, поета, байкаря,  музиканта і композитора Григорія Сковороди

І. Загальні положення

1.1. Це Положення визначає порядок та умови проведення міського онлайн конкурсу читців-декламаторів творів Г.Сковороди «Український Сократ».

1.2. Організаторами конкурсу є Комунальний заклад Білоцерківської міської ради Білоцерківська централізована бібліотечна система ім. П. Красножона.

ІІ. Мета та завдання Конкурсу

2.1. Онлайн конкурс читців-декламаторів «Український Сократ» проводиться до 300-річчя від дня народження філософа, поета, байкаря Григорія Сковороди з метою розвитку дитячої та юнацької виконавчої майстерності та популяризації його творчості.

2.2. Виховання у підростаючого покоління патріотизму і любові доУкраїни, української літератури,культури та мистецтва.

2.3. Виявлення творчого потенціалу учасників конкурсу та підтримка талановитих читачів.

ІІІ. Умови та порядок проведення конкурсу

3.1. До участі у Конкурсі запрошуються читачі бібліотек, учні загальноосвітніх шкіл, вихованці та учасники творчих колективів Білоцерківської міської ТГ.

3.2. Конкурс проводиться у чотирьох номінаціях:

·Учні 1 − 4 класів

·Учні 5 −8 класів

·Учні 9 – 11 класів

·Студенти вищих навчальних закладів, технічних коледжів та самодіяльні виконавці (віком до 28 років)

3.3.До участі в конкурсі допускаються відеоролики відзняті будь-якими технічними засобами із записаними віршами, байками, прозовими та музичними творами Григорія Сковороди.

3.4. Кожен учасник має право подати на конкурс не більше 1 (однієї) роботи. Рекомендована тривалість відеоролику – до 3 хвилин.

3.5. Конкурсанти розміщують відеоролик в соціальній мережі Фейсбук у групі «Центральна бібліотека м. Біла Церква» з  хештегом #український_сократ з 01 по 30 листопада 2022 року.

3.6. Конкурсанти вказують назву твору, прізвище та ім’я виконавця, вік, назву школи та бібліотеки.

ІV. Критерії оцінювання:

4.1. Творчий задум та його втілення.
    4.2. Рівень виконавської майстерності (дикція, вимова, емоційність).
    4.3. Мовна та сценічна культура (артистичність).
    4.4. Художнє та музичне оформлення.

4.5. Оригінальність подачі матеріалу.

V. Оцінювання та нагородження

5.1. Виступи учасників Конкурсу оцінює Журі, персональний склад якого визначається Організаторами.

5.2. Журі оцінює виступи конкурсантів за визначеними критеріями та обирає переможців Конкурсу – 1,2,3 місце в кожній віковій категорії.

5.3. Переможці Конкурсу нагороджуються дипломами.